Здолбунівські “Ладоньки” святкували 40-річний ювілей

16.11.2018 || автор: admin2 || 0 ком.

16 листопад ДНЗ «Ладоньки» Здолбунова відзначив 40-річчя від дня заснування. З цієї нагоди заклад зібрав своїх випускників різних років, тих, хто впродовж цих десятиріч працював у садочку, усіх, хто так чи інакше причетний до історії ДНЗ.
Гостей щиро зустрічали теперішні вихованці «Ладоньок», працівники на чолі зі своїм завідувачем Тетяною Назаренко, яка, до слова, очолює колектив садочка з дня його відкриття!


Дуже теплим ти щирим було свято. Заклад пишається своїми випускниками, своїми успіхами та здобутками. Щороку поліпшується й база установи. Лише за останні роки в садочку за державні кошти, відповідно до запиту народного депутата Олександра Дехтярчука, який теж привітав «Ладоньки», на енергозберігаючі замінено всі вікна закладу. Просто зараз за кошти обласного бюджету проводиться капітальний ремонт даху приміщення ДНЗ. У цьому році з районного бюджету, з розрахунку 300 грн. на одну дитину, спрямовувалися кошти на поточний ремонт установи та придбання необхідних матеріалів і обладнання, що, сподіваюся, суттєво зменшило навантаження на гаманці батьків…
У цей ювілейний день щиро бажаю «Ладонькам» невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, здоров’я його колективу та вихованцям!

Написав на своїй сторінці у ФБ Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА.

Коментарі