ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ ТА ЖИВИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

2.03.2016 || автор: admin2 || 0 ком.

ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ ТА ЖИВИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

zaxist_2016_2 zaxist_2016

До присутніх звернувся міський голова Василь Антонюк. Він вкотре відзначив мужність наших військовослужбовців, які залишили рідні домівки й вирушили захищати свою Батьківщину,  подякував їм за вірність Україні, незламну силу духу і побажав здоров’я, сімейних гараздів, миру. Окремі слова вдячності лунали на адресу волонтерів за допомогу воїнам у зоні АТО. Зі словами підтримки Василь Антонюк звернувся до батьків та дружин, які втратили на Сході найрідніших людей. Очільник міста подарував їм квіти, а для донечки загиблого Героя передав іграшку-ляльку та цукерки. Пам’ять полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

За активну громадянську позицію, патріотизм, вагомий внесок у підтримку волонтерського руху, активну участь у наданні допомоги військовим, залученим до АТО на Сході України міський голова нагородив грамотою Дубенської міської ради учасників Громадського формування з охорони громадського порядку “РБС Дубно” Юрія Новосада, Олега Боримського та Юрія Шулипу. Останній, до речі, й нині несе військову службу у зоні АТО.

Військовий комісар Дубенського міського комісаріату Андрій Усік зачитав наказ начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, згідно якого за особисті заслуги перед Батьківщиною, мужність і відвагу під час виконання своїх обов’язків, самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби,                                     25 дубенських військовослужбовців були нагороджені відзнакою – нагрудним знаком “Учасник АТО”.

Дружині військовослужбовця Олександра Лисуна Вірі було вручено Грамоту командира частини, в якій служить дубенчанин, за зразкове виконання ним службових обов’язків.

Перед зустріччю керівники міста та представники військкомату здійснили покладання квітів до могил загиблих в АТО Едуарда Данілова, Сергія Швеця, Олега Романовича, Дмитра Напрієнка, запалили скорботні лампадки.

За повідомленням Дубенської міської ради.

Коментарі