Військові та переселенці мають змогу отримати пільгові кредити на житло

2.03.2016 || автор: admin2 || 0 ком.
Військові та переселенці мають змогу отримати пільгові кредити на житло

Удосконалено механізм надання довгострокових пільгових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі.
Відтак, розширивши можливості надання таких кредитів та коло позичальників, планують збільшити будівництво такого житла.
Так, Урядом затверджено постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі».
«Громадяни, які були вимушено переселені із тимчасово окупованих територій, зможуть отримати такий кредит. А учасники бойових дій отримають такий кредит першочергово», — пояснив суть постанови Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.
За його словами, у 2015 році було надано 2 972 таких кредити.
«Програма розроблена для того, щоб підсилити можливість будівництва на селі. Ця постанова створить додаткові можливості також і для розвитку об’єднаних територіальних громад», — підкреслив Геннадій Зубко.
Постанова передбачає надання кредиту різним соціальним верствам сільського населення – як таким, що працюють в особистих селянських господарствах, так і працюючим у суспільному виробництві, зокрема внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території, які виявили бажання працювати і проживати в сільській місцевості відповідно до тимчасової реєстрації в сільських населених пунктах.
Документом передбачено першочергове надання кредитів учасникам бойових дій в зоні проведення АТО та громадянам, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.
Крім того, постановою збільшено граничний розмір кредиту, який розрахований з урахуванням інфляційних процесів в державі.

Коментарі