Міський голова Василь Антонюк взяв участь у Міжнародному саміті мерів

11.10.2018 || автор: admin2 || 0 ком.

9 жовтня міський голова Дубна Василь Антонюк взяв участь у Міжнародному саміті мерів, що проходив у місті Києві. Захід організовано Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) під патронатом Прем’єр-міністра України у партнерстві з Асоціацією “Енергоефективні міста України” та Асоціацією малих міст України. Серед гостей саміту були понад 100 українських мерів, іноземні експерти та лідери місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Бразилії, Швеції, Великої Британії та Нідерландів, представники бізнесу, експерти з регіонального розвитку та журналісти.
Цьогорічний Саміт присвячено трьом основним напрямкам співпраці: співпраця міста з громадянським суспільством та активними громадянами, співпраця міста з бізнесом та співпраця між містами-побратимами. Тема цьогорічного Саміту – “Співпраця заради економічного зростання”. Метою заходу було створення платформи з практичною цінністю обміну досвідом між містами, побудови партнерств та обговорення реальних рішень задля якісного життя в місті.

Під час саміту очільники українських та закордонних  міст обговорили власні історії успіху, а також новітні рішення модернізації їхніх міст. Важливу увагу було приділено розгляду досягнень українських міст, зокрема здійснення благоустрою, модернізації водопостачання, переробки відходів, використання альтернативних джерел енергії, а також реалізації інфраструктурних, ревіталізаційних, інвестиційних та інших проектів.
Коментарі