Іваннівська сільська рада, що у Дубенському районі нарешті визначилася з ким хоче об’єднатися

21.11.2018 || автор: admin2 || 0 ком.

Нагадаємо у жовтні активісти Іваннівської сільської ради,  ініціювали відкриті слухання щодо утворення ОТГ. Тоді ж представники  сіл зібралися у клубі села Івання.  На зустріч з активістами приїхали представники з Привільненської ОТГ, міста Дубно, районної ради та адміністрації.  За перспективним планом формування громад Івання має об’єднатися з містом Дубно.  Однак люди вагалися з ким об’єднатися – з містом Дубно чи  Привільненською громадою. Тому організували зустріч для людей, аби ті послухали усі сторони і врешті визначилися з ким об’єднатися.  Тоді ж вирішили провести подворовий обхід та вивчити думки селян. Таке рішення, кажуть фахівці з питань децентралізації, буде правильним.

Опитування  вже провели, та побачили реальні результати.  Більшість жителів виявили бажання приєднатися до вже діючої громади – Привільненської.  Під час зустрічі з консультантами Проекту ПУЛЬС рівненського РВ АМУ голова Іваннівської сільської ради  Світлана Бирук розповіла –  «За результатами опитування  депутати вже прийняли рішення- приєднатися до Привільненської громади. Відповідні рішення ми вже підготували на Привільненську ОТГ. Далі їхні депутати мають прийняти рішення –  чи об’єднуватись чи ні. Лише після проходження усіх процедур стане відомо – чи збільшиться Привільненська громада. І чи станемо ми їх частинкою» – зауважила Світлана Бирук.

Консультант з правових питань Проекту ПУЛЬС  Василь Курилас надав вичерпні консультації та поради щодо процедури прийняття рішень, та їх подальших кроків.

Людмила Кушнер консультант з бюджетних питань переконана – у такому форматі громада буде спроможною. І отримає нові можливості для залучення інвесторів.

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України

Коментарі