Гороскоп на тиждень 20-26 листопада

15.11.2017 || автор: admin2 || 0 ком.

ОВЕН (21.03-20.04). Прийшов час самовдосконалення, настала пора щось міняти. Ваші недоліки будуть особливо впадати в око, однак постарайтеся не реагувати на критику в свою адресу занадто болісно. Постарайтеся відгородити себе від зайвих і непотрібних контактів на роботі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Нагромадилося багато справ, які краще виконати, не відкладаючи. Конкуренти або колеги можуть виставити вас з невигідного боку. Однак ви здатні швидко відновити свій авторитет. Деякі непогодженості в справах можуть переслідувати вас, але все-таки обставини зміняться в кращий бік.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вам прийде в голову чимало гарних ідей. І ви будете просто зразком увічливості та терпіння. Зайві справи рішуче відмітайте, це дуже придасться в особистому житті й на роботі у відносинах з колегами. Віднесіться до нових контактів і знайомств уважніше, є шанс зустріти по-справжньому родинну душу.

РАК (22.06-23.07). Може настати час великої активності в партнерських відносинах. Навряд чи вам удасться побути на самоті, навіть якщо ви цього дуже захочете. Сприятливий час для навчання та роботи. Ви можете знайти гідних союзників у реалізації вашого практично геніального проекту.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам буде важкувато усвідомити, у чому ви були неправі. Однак все-таки прислухайтеся до зауважень, які зроблять близькі люди. Сприятливі контакти з колегами.

ДІВА (24.08-23.09). Побільше впевненості у власних силах, і, що дуже важливо, зберігайте емоційну рівновагу, але при цьому більше довіряйте своїй інтуїції. Ініціативність, що сполучається з тонкою дипломатією, дозволить щонайкраще влагодити будь-які непорозуміння з діловими партнерами. Порадують конструктивні пропозиції від начальства.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Імовірні певні ускладнення у взаєминах з колегами, не вступайте в суперечки та з’ясування відносин. Реалізація давніх ідей здатна принести моральне й матеріальне задоволення. Не покладайтеся на чужі обіцянки, вас у найкращому разі підведуть, у гіршому – обдурять.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас відкриються нові перспективи для кар’єрного росту. У начальства буде причина вас похвалити й виписати премію. Постарайтеся не думати про людей погано, ваше терпіння і доброзичливість окупляться сторицею. Імовірні приємні новини від коханої людини.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам слід якнайменше прислухатися до рад навколишніх, а більше довіряти власній інтуїції. Роботи буде багато і вам доведеться виявити завидне терпіння та працьовитість. Випадкові зустрічі відкриють вам нові перспективи в професійній сфері. Діти будуть вас радувати, але не дозволяйте їм занадто багато.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Намагайтеся не занадто заважати навколишнім, інакше вам напевно зіпсують усе задоволення. Перед вами відкриються нові можливості. Постарайтеся вникати в слова навколишніх, ви можете почути багато цікавого для себе й про себе. Можливе поліпшення в стані професійних справ.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Залишок проблем благополучно розв’яжеться, так що вам не варто тягти за собою такий важкий вантаж. Активна діяльність і самодисципліна – ці якості можуть відкрити перед вами нові перспективи. Ви зможете реалізувати практично все те, що запланували.

РИБИ (20.02-20.03). На вас може обрушитися шквал подій, новин, ділових зустрічей, тому варто ретельно продумати і свій розклад, і свій імідж. Хтось або щось може сильно розлютити вас, але не варто рвати й метати. Із цієї ситуації навіть можна взяти користь, якщо ви залишитеся спокійні та розважливі.

Коментарі